O gabinecie

Gabinet Stankowscy-Białach w Poznaniu to miejsce stworzone dla pacjenta.

Oczywiście, tak twierdzić może każdy, ale ile faktycznie jest gabinetów prawdziwie przyjaznych pacjentowi? Stomatolog czy ortodonta najczęściej kojarzą się ze stresującą sytuacją. W ilu gabinetach – nie tylko stomatologicznych – lekarze, asystentki i personel znajdują przyjemność w niesieniu innym pomocy, traktując wykonywaną pracę jako powołanie, a nie jedynie źródło dochodu?

Oprócz przyjaznej, bezstresowej atmosfery oferujemy leczenie w zakresie:
– stomatologia zachowawcza
– protetyka (kompleksowo)
– chirurgia
– ortodoncja (aparaty, konsultacje i monitoring ortodonty).

Jesteśmy gabinetem przyjaznym i otwartym.

87% pacjentów, którzy złożyli nam wizytę powraca po raz kolejny. Czasami od razu – na kontynuację leczenia lub zaplanowaną kontrolę, a czasami dopiero po długim czasie, gdy zęby przypomną o sobie. Połowa pacjentów przyprowadza do naszego stomatologa lub ortodonty na jedną z kolejnych wizyt członka rodziny, przyjaciela czy znajomego. Doceniamy to i robimy wszystko, by nie zawieść okazanego nam zaufania.

Wielu pacjentów jest z nami od momentu powstania. Niektórzy pacjenci wyprowadzili się z Poznania, niejednokrotnie za granicę – do Wielkiej Brytanii, Republiki Czeskiej, Stanów Zjednoczonych – a jednak wciąż z wizytą u stomatologa czekają na pobyt w Poznaniu, rezerwując terminy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Te i inne dowody świadczą o tym, że pacjenci doceniają nasze oddanie i profesjonalizm, co pozwala nam stale się rozwijać i poszerzać zakres usług. Nasi stomatolodzy i ortodonci potrafią pracować z każdy pacjentem.

Serdecznie zapraszamy do stomatologa i ortodonty do Poznania!

Zobacz również:

Prestige Clinic

Stankowscy & Białach

Implanty Dentysta

Implanty Hybrydowe